google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 172 okuma
yorum sayısı yorum yok

Terim için olay sözler Galatasaray’ın hocası beni ilgilendirmez

Terim için olay sözler… Galatasaray’ın hocası beni ilgilendirmez!

Süper Lig’de ikinci yarının hazırlıklarını Antalya’nın Belek bölgesinde sürdüren Fenerbahçe’de, takım kaptanı Volkan Demirel sabah çalışmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Futbolun en zor günlerinin kamp zamanları olduğunu belirten Volkan Demirel, “Kamplar her zaman zor geçer. Futbolun en zor günleridir. En çok yorulduğunuz günlerdir kamplar. Bugün daha ilk kez çalıştık ama iyi bir giriş yaptık. Bu girişle beraber iyi bitirerek kampı tamamlayacağız. Herkesin bildiği hedeflerimiz var. O hedeflere doğru gideceğiz. Buradaki tüm çalışmalar zaten o hedefler için. İnşallah sezon sonunda hedeflerimize ulaşırız” dedi.

“LİG UZUN MARATON”
Ligde maratonunda oyuncuların performanslarının değişebileceğini ifade eden Demirel, “Lig uzun maraton. Performanslar veya oyuncuların durumları değişebiliyor. Biz de sezona iyi başlamadık. Ben de kötü başladım. Ben zaten sezonu ikiye ayırırım. 8’nci hafta ve sonrası diye. 8’nci haftadan sonra iyi puan toplamaya başladık. Son periyota iyi girdik. Ligin ikinci yarısı için de ilk yarının ilk dönemindeki performansını sergilemeden, daha derli toplu, daha birlikte olan bir takım olup daha çok puan toplayarak yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu

GALATASARAY’A HANGİ HOCA GELMİŞ-GİTMİŞ BU BENİ İLGİLENDİRMEZ”
Ben bir futbolcuyum. Performansım kötü olduğu için kendimi kötü hissetmedim. Kovulmadığım sürece de buradan gitmeyi düşünmedim. Gitmem de. Galatasaray’a hangi hoca gelmiş-gitmiş bu beni ilgilendirmez. Kadıköy’de gelenek devam edecek diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIKLARI SON DAKİKADA YEDİĞİMİZ GOLLER OLDU”
Son dakikalarda yedikleri goller sonrası kaybettikleri puanların kendileri için hayal kırıklığı olduğunu ifade eden Volkan Demirel, “En büyük hayal kırıklıkları son dakikada yediğimiz goller oldu. Zaten o puanları koysak şimdi daha farklı oldu. Futbolun içinde bunlar var. Bazen son dakikada galip gelip, bazen de yenilebilirsiniz. Bu yüzden futbol seviliyor. Geçenlerde bir basketbol maçına gittim. Orada durum başka. Futbol başka bir dünya. Ben buna aşk diyorum. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor, kötü başlıyoruz mesela ne olacak deniyor, ama son haftalara bakıldığında yukarılarda giriyoruz” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE İÇİN İYİ BİR TRANSFER OLDU”
Everton’a transferi olan Cenk Tosun ile ilgili de konuşan Volkan, “Cenk’i yakından tanırım. Türkiye içinde çok iyi bir transfer oldu. Tebrik ediyorum kendisini. Her zaman bana söyler abi bir sana gol atmadım diye. İnşallah orada bütün kalecilere gol atar” diye konuştu.
Volkan Demirel ilk yarının en iyi kalecisi olarak ise, Göztepe’nin Portekizli kalecisi Beto’nun ismi verdi.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?