google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 77 okuma
yorum sayısı 3 yorum

Sohbette Güzel Ortamlar

Sohbette Güzel Ortamlar

Havaların soğuması ile beraber sizler için açılmış olan chat ve sohbet hizmeti veren arkadaşlık siteleri çok popüler olmaya başlıyor. Can sıkıntısını gidermek ve yeni dostluklar edinmek istiyorsanız yeni adresiniz TutkumSohbet.Com olmalıdır.
Söyleşi, sohbet odaları, chat siteleri, muhabbet odaları fazlaca fazlalaştı, fakat 10 senelik deneyimi olan ekibimiz ile Türkiye’nin yeni arkadaşlık sitesi olma yolunda ilerliyoruz. Birbirinden keyifli oyunlar ve en güzel müzik kanalının bizde olması sebebiyle dostluk, ısı, içtenlik şeklinde duyguların ön planda olmasına özen gösteriyoruz. Hedefimiz sadece dostluk sitesi oluşturmak değil, o arkadaşlığın sürekli olmasını sağlamaktır.Söyleşi odalarına bağlanan kullananlarının tepkiler çok iyi yönde olduğu için bizimde meydana getirdiğimız işin ne kadar güzel ve eğlenceli bir iş olduğunu gözler önüne seriyor.

İnsandaki yaratıcı gücü besleyen, insanı yararlı ve verimli kılan tek şey, sevgidir.İnsanın dışına taşan sevgiye Tutku denir: ün tutkusu, para tutkusu… bunların ilgisi yok sevgiyle. Sevgi, bütün insanları kucaklamayı elde eden derin bir güçtür. O, sadece geniş yüreklere, derin gönüllere sığar. Sohbet odalarında ise aramış olduğumız tam olarak ta budur. İnsanları bir araya getirerek onların, sevgisinden, tecrübelerinden, deneyimlerinden yararlanmak olacaktır. Bilgilerini insanlarla paylaşarak onlara yön verebilmek Sohbet Odaları`nda bunu alıntılama çabasındayız.
TutkumSohbet.Com ekibi olarak kesinlikle cinsel söyleşi üzerine kurulmuş bir arkadaşlık sitesi idraklanmasın. Kanalımızda kesinlikle cinsel içerikli kanallar bulunmamaktadır. Bizim söyleşi sunucusu olarak açmış olduğumuz ana hedef insanların keyifli vakitler geçirerek onların radyo, oyun, yarışma kanallarında zaman geçirmesidir.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (3 Yorum)

  • “Sevgi, bütün insanları kucaklamayı elde eden derin bir güçtür. O, sadece geniş yüreklere, derin gönüllere sığar.”
    Çok Güzel Bir Cümle , Tamda Buraya YakıŞır Bir Cümle. Ben Burda Sevgiyi Dostluğu Gördüm. Umarım Uzun Süreler Boyunca Hiç Bozulmaz. Hep Aynı Sevgi Saygı ve Dostluk Kalır Burada.

    Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim.

  • Sevgili TutkumSohbet Sunucumuz, yetkili ve user arkadaşlarım öncelikle hayırlı ugurlu olsun ben burda bulunmaktan çok mutluyum umarım bu mutluluguda sizler benimle paylaşmaktasınızdır sevgi huzur güzel günler için her daim doslugumuz dahada artar ve sizler içinde en hayırlısı olur… Saygılarımla (dJ) ShekiL..

  • Sohbet ortamında aranan en büyük özellik tabiki saygı ve SEVGİ olması.. Tutkumsohbet.com da sevgi dolu insanlar var birlikte yola devam.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?