google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 98 okuma
yorum sayısı 1 yorum

Sohbete Davet

Sohbete Davet

Sohbete Davet Sohbet‘in en canlı ve en heyecanlı adresi olan Tutkumsohbet ‘e davetlisiniz misafirlik sizden kahveler,çaylar bizden
bazı sevdalar vardır anlatılamayan ancak sadece duygularla hissedilen
bazen muhabbetin nasıl ve kim tarafın dan başladığını bilmeden
gülerek eğlenerek ve zevk alarak sohbet edersiniz..

İnsana inanca değer veren kimseyi kimseden ayırmayan,dil,din,ırk ayrımımı gözetmeksizin herkese kapılarımız açıktır.Seviyeli sohbetlerimiz ile mekanımız dostluk mekanıdır samimi arkadaşlıkların kurulduğu  sitemiz Türkiye ve Dünya geneline bedava hizmetler vermektedir.Hizmetlerimize iştirak eden her yaştan beyler,bayanlar olup hepsininde arayışları farklıdır.

Lakin insanların arayışlarının farklı olması bir şey değiştirmiyor ilk etapta aradıkları huzur,rahat bir ortamda sohbetler ederek kafa dağıtmak öteki arayışlarının devamı zamanla insanlar ile karşılıklı iletişimlerinin doğrultusunda olmaktadır.

Ziyaretçilerimizin huzur içerisinde rahat bir ortamda özgürce kendilerini ifade edebildikleri yer yer işte burası Tutkumsohbet dir sizler de bu doğru dürüst ve ahlaklı sohbet ortamın da
erkek/bayan arkadaşlar ile tanışabilir sohbet ortamımızı veya grubunuzu oluşturabilirsiniz
daha ne bekliyorsunuz sizler de Tutkumsohbet çatısı altın da sohbet edin ve hayatı sanal gözüyle yaşayın.

Sohbete Davet Var Lakin Huzurlu Bir Sohbet İçin Kurallarımızda Var

Tutkum sohbet siteleri uzun zamandan beri siz değerli ziyaretçilerimize hizmetler vermekte olup dünyanın dört bir yanından insanları misafir etmektedir.

Yapmış olduğumuz hizmetler karşılığında sizlerden bir beklentimiz asla olmamakla beraber beklentimiz sadece manevi desteğinizdir,arkadaşlık dostluk bizler için her şeyden önce gelir.

Ve Tutkum sohbetin sıra geldi fazla abartısı olmayan sevimli kurallarımıza kısaca izah edeyim fazla uzatmadan, sohbet sitelerimize girmeden önce ilk yapılması gereken hoş bir takma ad alarak giriş yapmanızdır.

Selam ile başlayan muhabbetiniz seviyeli olarak sürmesini isteriz bu kuralımız özel odalarınız içinde geçerlidir.

Saygı ,sevgi birazda hoş görü gerisi kendiliğinden gelir,arkadaş,dost kazanmak ruh ikiziniz bulmak istiyor ileriye dönük temiz bir aşka imza atmak istiyorsanız nasılsanız öyle davranın olduğunuz gibi olun kendinizi fakı karakterde göstermeyin,yalan söylemeyin,kaba konuşmalardan kaçının ve ısrarcı olmayın tüm bunları uygularsanız kazananlar sizler olursunuz.

Evet arkadaşlar sohbet chat sitelerimiz deki kurallarımız bu kadar hoş sohbetler saygılar.

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?