google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 250 okuma
yorum sayısı yorum yok

Mobil chat

İnternet aleminin daha çok gelişen teknoloji ile birlikte artık cep telefonlar’da, tabletler den Radyo üzerinden sohbet etmek çok kolay hale tutkumsohbet.com Mobil sohbet kullanıcıları daha çok ziyaret etmektedir. Sizde burada on binlerce insan içinde tadında ve keyfinde bir sohbete başlamak için cep telefonda bile Mobil Sohbet sitemize kolayca giriş  yapabilirsiniz. Tutkumsohbet ailesi.

Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar üzerine kurulmuş tutkumsohbet mobil sohbet kullanıcıları ile aynı çatı altında milyonlarca insanla birlikte sizde burada bu keyfi yaşayın. Yeni çevreler ile Hayatta Yeni Fırsatlar Demektir
Sohbet sitelerinin kullanım amacı yalnızca geleceğe yönelik evlenmek veya bir yuva kurmak amaçlı kullanımının dışında çok daha farklı gerekçelerle de tercih edilebilir. Örneğin Amerika’da mobil sohbet sitelerinde üniversiteli öğrenciler bulundukları bölümü bitirip meslek olarak icra eden kişilere ulaşarak konuşup ilerisi için yapacakları planlarda bir yol çizerler.

Mobil kanalı sohbet Türkiye

Türkiye’de sohbet sitelerinde ne yazık ki bu tür girişimler yoktur. Fakat olmayacağı anlamına da gelmez, çünkü bunu yapan azınlıkta da olsa bir kitle vardır ve yalnızca sevgililik kalıbında kalmayıp , insanlarla değişik dostluklar ve merak ettikleri alanlar hakkında bilgileri öğrenmek için yeni insanlar tanımak isteyen kişiler de vardır. Tutkumsohbet ailesi.

Mobile sohbet odaları

Sohbet Sitelerinin Yıllar İçerisindeki Değişimi
Eski yıllardan bu yana teknolojinin gelişmesiyle de chat sitelerindeki uygulama çeşitleri hem artmış hem de değişime uğramıştır. Tutkumsohbet ailesi.

Mobil chat yabancı

Bu değişim, eskiden sohbet sitelerinde yalnızca yazışma mevcutken ve çoğu sitede sadece bir sayfa üzerinde, birçok yeni insan, anında sadece rumuz ile yazışarak , güvenlik kontrolü olmadan yapılan koca bir saha gibiydi. Fakat şimdileri üyelik koşulları oldukça zorlaşmış ve yazışmayla ötesine geçip bir çok çeşitli seçenekleriyle üyeleri sahte hesap gibi tehlikelerden korur hale gelmiştir. Tutkumsohbet ailesi siz bir birinden eşsiz güzel yürekli dostlarımızıda aynı çatı altinda görmekden mutluluklar duyar sitemizde emeği yüreği gecen tüm gönül dostlarımızada sevgiyle saygıyla selamlarız tutkumsohbet ailesi Mobil Chat

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?