google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 84 okuma
yorum sayısı 4 yorum

Kelebek Chat Odaları

Kelebek Chat Odaları

Kelebek söyleşi odaları açıldı! İnsanların rahatlıkla girip söyleşi ve chat yapabileceği seviyeli ve dürüst bir toplumsal ağ sitesi olan TutkumSohbet.Com sitesinin kullanıcıları kolaylıkla söyleşi etmelerini sağlamaktayız.
Kelebek Sohbet odaları ne demek?
Kelebek sohbet odaları eski sohbet odalarına bakılırsa daha gelişmiş ve kolaylıkla kullanılabilmektedir. İnsanların nereden olduklarına bakmadan bütün dünyayı çağrı eden TutkumSohbet.Com sadece sohbetin hazzını çıkarmanızı öneriyor. Siz kıymetli kullanıcılarımızın artık canı hiç sıkılmayacak, mükemmel dostlukları samimi sohbetleri ve daha bir sürü ortamı burada yakalayacağınıza eminim…
Kelebek Chat odalarında neler var?
Kelebek sohbet odalarında insanların oynayabileceği kelime oyunları, İslam botu oyunu, kelime tamamlama oyunu, çarkıfelek oyunu bulunmaktadır.
Radyo kanalı ile kalbiniz hızla çarpacak. Birbirinden güzel ve deneyimli djler sayesinde sizde sevdiklerinize şarkılar ödül ederek hem kendinizi hem onları mutlu edebilirsiniz.
#help kanalı yardımıyla aklınız bir şeye takılmayacak. Yardım kanalı 7/24 açık olup sizleri bilgilendirmek için yönetici arkadaşlarımız bulunmaktadır. TutkumSohbet.Com Ailesi Hos Sohbetler Diler.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (4 Yorum)

  • Güzel Sohbet yuvamız, yakın arkadaşlık edindiğimiz temiz bir sayfa , tutkumsohbet.com hiç bozulma hep böyle güzel, hep böyle harika kal ..

  • Her yas grubundan insanlarla tanisip muhabbet edebildigimiz yeni arkadaşlıklar kurabildigimiz , hiç bir ayrım gözetmeksizin belli basli kurallar dahilinde düşüncelerinizi ozgurce ifade edebildigimiz sicacik bi sohbet ortami. Iyikiii.. 🙂 (Not2 : KLaus ilk yorumu ben yapicaktm yaa 🙁 )

  • Benden önce yorum yapan iki kişiye sesleniyorum siz ne kadar tatlısınız öyle.. Bir buket çiçek hediye etmek için harcanan emek var, güzellik var, değer var sizde.. Özensizce tüketilen sadece dilde olan günlük aşklara inat , Sevginin emekle , azimle güçleneceğini gösteriyorsunuz.. (diLay’cım seni seviyorum)

  • Benden sonra yorum yapannn kişiii evet evetttt sen sen.. ben seni cok seviyorummmmmm yaaaaa <3<3<3

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?