google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 116 okuma
yorum sayısı 5 yorum

Kalbim hıçkırığı

Kalbin hıçkırığı Seni yine düşledim senden bihaber. Ve sen yine kendi aleminde kendi dünyanda umursamaz. Soruyorum sana ; ben yanarken sen nasıl aydınılığı seviyorsun ey SEN? Senin selametin benim karabahtım mı? Yok yok…. Yoksa hasta mısın bana söylemiyorsun. Bedeninde istenmeyen bir şekil bozukluğu mu var? Yoksa kalbinin feryadında mısın? Şükür için, içimi dışıma çevirseler ne kadar yaralı ve hasta olduğumu anlarsın… O halde vaktinden evvel uyan ve bekleyenine visal et.. Söz tükendi eylem sende..(LimaN)

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (5 Yorum)

  • Bazen seviyeli sohbet platformları bulmak imkansız.. bazen de nasibin yardımı ile güzel yerlere denk gelebiliyoruz. Ben de buraya tevafuken geldim.. ve kanımca güzel seviyeli ve vaktimizi geçirebileceğimiz bir platform. Kurucularına ve katkı sunalara şahsım adına teşekkür ederim.

  • Yüreğine sağlık..
    .

  • Aşık olup hasret çeken bir kalbin dilinden dökülen çok özel ve anlamlı bir şiir yüreğine sağlık LimaN.. Sizin gibi duygu dolu insanlarla aynı ortamda olduğum için çok mutluyum , emek veren herkese teşekkürler.

  • Sanırım herkesin gelişi tevafuk bnm gibi iyi ki diyorum iyi tevafuk olmuş.ikinci evim .)) Sevgili kurucumuz belalım ve secilime ve ve sevgili arkadaşlarıma sevgiler saygilar..HUMA

  • Değerli arkadaşlar; kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sizlerin de ifade ettiği gibi bizi birbirimize bağlayan rabıtalarımız var hislerimiz var ortak paydalarımız var. Ggönüldaşlık, arkadaşlık, dostluk vb. Bu sebeple aynı ortamda olmak aile olmayı gerektirir. Geçici bir hayatın birer yolcuyusuyuz, dört mevsim bizim istasyonlarımız.. Azığımız sevgi, saygı, hürmet ve sadakat.. Sevgiyle..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?