google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 183 okuma
yorum sayısı yorum yok

Gaziantep sporda süpriz gelişme

2017’nin son gününde faaliyetleri durdurma kararını resmi internet sitesinden açıklayan Gaziantepspor’da sürpriz gelişme yaşandı.

Valilik önünde toplanan Başkan Huzeyfe Durmaz ve yönetim kurulunun kulübün anahtarını teslim edeceğini iddia edilmişti. Ancak Başkan Durmaz yaptığı açıklamada, Gaziantepspor’un kapanmasının mümkün olmadığını vurguladı.

Başkan Durmaz: Gaziantepspor Kulübü kapanmıyor

Durmaz şöyle devam etti: “Gaziantepspor Kulübü kapanmıyor. Kimsenin buna gücü yetmez. Amacımız Gaziantepspor camiasını bir araya getirmek. Yönetim kurulu olarak elimizden geleni yapmaktayız. Kapatma gibi asla bir şey yoktur. Maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var.”

Kapanma kararı tüzük engeline takıldı!

Yeni yıl mesajı ile kulübün faaliyetlerini durdurulacağını duyuran Gaziantepspor’da, kulübün anahtarının Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’ya teslim edileceği açıklanmıştı.

Kararın tüzük engeline takılması üzerine ise Gaziantepspor Kulüp Başkanı Huzeyfe Durmaz, yönetim kurulu üyeleri, Elyesa Süme kaptanlığındaki takım futbolcuları ve taraftarlar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda destek mitingi düzenledi. Başkan Durmaz ve takım kaptanı Elyesa Süme, şehrin yöneticilerine ve tüm Gazianteplilere çağrıda bulunarak, destek istedi. Huzeyfe Durmaz, Gaziantespor’un 113 milyon TL’lik borcunun kapatılması için destek kampanyası başlatılacağını, para bulunamazsa faaliyetlerin durdurulması konusunun yeniden gündeme geleceğini duyurdu.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?