google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 542 okuma
yorum sayısı 2 yorum

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet

TutkumSohbet.Com  sitesi ekibi yeni uygulamasını sizlerle bir araya getiriyor. Bursa sohbet odaları kanalına yeni Bursalı arkadaşlarımızı bekliyoruz. Biroldukça illeri içinde barındıran TutkumSohbet.Com şimdi ise bursa söyleşi kanalına yön vermiş bulunmaktadır…
Bursa söyleşi makalesinin amacı kanalın açılmış olmasını belirtmek amacı ile siz değerli kullanıcıların bilgilenmesini sağlamaktır. Bursa sohbet odaları sayesinde artık sadece Bursalı kullanıcılarımızın ortak buluşmasını sağlayarak Bursa ve çevresinden katılan kullanıcıları bir araya getirmektir. Bursa ilinin nüfusuna bakacak olursan giren kullanıcıların ileriki zamanlarda bir hayli yoğun olacağını beklemekteyiz. Bu nedenle zaman geçmeden bu kanalı açma kararı aldık. Bu kanalı açarken bir tek Bursalı kardeşlerimize özel olmayacak doğal olarak ki isteyen istediği süre kolaylıkla farklı kanallara giriş yapabilecek, fakat en önemlisi kendi memleketinden bir bölüm olmasıdır. Günümüzde çoğu Sohbet ve chat siteleri bayağı fazla bulunduğunu biliyoruz, fakat hem üyeliksiz hemde parasız olan çok az site var. Hepimiz de TutkumSohbet.Com ekibi olarak hem bedava hemde üyelik istemeden kolaylıkla arkadaş ortamı yaratabileceğiniz bir mekan sağlamaktayız. Böylelikle hem sunucumuzda söyleşi edebileceksiniz bununla birlikte yakın görmüş olduğunuz arkadaşlarınıza radyo kanalında şarkı isteyebilecek durumda takılabilirsiniz. TutkumSohbet.Com Ailesi Hoş Sohbetler Diler.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (2 Yorum)

  • Konu Bursa ise keliemeler yetmez anlatmaya , güzel memleketim benim. BeLaLım çok teşekkür ederim Bursa odası benim için ayrıcalık.

  • Kalitenizi Biliyorum, Sohbet Chat Odalarında Bursa Sohbet Odası Olmadan Olmazdı Zaten. Daha Cok İlden Daha Cok Sohbet Odası İsterizzz :)) Başarılarınızın Devamını Dilerim ..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?