google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 150 okuma
yorum sayısı 1 yorum

Antalya Sohbet Odaları

Selam arkadaşlar öncelikle ben konuya antalyadan bahsetmek istiyorum antalya yazları cok güzel Ama kışları hiç güzel degil çünkü turistlik
Alanlar ve yazlari oralar cok gidilen bi yer oluyor bende sizleri düşünerek

Antalya Sohbet Odaları

ni Kurmaya karar verdim burada 7/24 Sohbet in saglıcagi bi mekandasiniz günümüz artık internet devri oldu haksızmıyım? günümüzde artık cep telefonlari akıllı telefonlar faliyette bende sizleri düşünerek Mobil Sohbet Olarak rahat rahat 7/24 Dilediginiz yerden girebiliceginiz bi alan oluşturduk.  TutkumSohbet Giriş yapabiliceginiz rahat rahat radyo dinliye biliceginiz bi alan nasılmı gelin kendiniz izleyin görün burada gerçekten Seviyeli Sohbet Dönüyor gelip kendiniz görseniz eminim beyeniceksiniz ben sizleri burada görmek isterim. tanimak isterim dost kalmak isterim. peki ya siz neredesiniz? Ücretsiz baglanmak için >>> Sohbet <<< Tıklayip 7/24 Sohbetin tadina varabilirsiniz. Peki birazcikda olsa antalya hakkında bilgi verelimmi ? bence verelim.
Antalya bildiginiz üzere yazlık Turistlik bi Alan Özellikle yazın Yurt dışından Gelen misafirlerimiz Genellikle Antalya Bölgesinde tatil yapmak ister gerçekten cennet dedigimiz antalya Cok Güzel doğal olan yerleriyle misafirlerimize Cok güzel bi anı bırakmakta peki antalyanin Nufusu Kaç benim tahminlerime göre 2017 Yilinda Cok artiş olmuş verilere göre 2.364.396 < kişi bu senelerce artmıştır ve devamlida artıcaktır insanlar artık büyük şehirlerden sıkılmış emekli olan durumu musait olan insanlar böyle bölgelere taşınmaktadır. Peki Antalya nereden geçimini saglıyor bide onlara bakalım.

Tarım hayvancılık – Madenler –

Sanayi: Antalya sanayi sektöründe pek gelişmemiştir. Adana hem tarım hem sanayide geliştiği halde, Antalya sadece tarım sahasında gelişmiştir.
Antalya Yaşanacak cok Güzel bi şehirdir. ve siz degerli antalyali dostlarimizi Sohbet Sitemize bekliyoruz amacımız Sizlere güzel bi ortam sunmak ve bunu ücretsiz şekilde hale gelmek biz bunlar için calişiyoruz peki siz neredesiniz ?

Burada Ücretsiz Sohbet ve seviyeli sohbetin dibine vurucaginiza eminim aile gibi ortamimiza sizleri bekliyoruz Türkiyenin en güzel en özel Sohbet sitesine Hoşgeldiniz. .. keyifli Sohbetler dileriz.

allaha Emanet Olun.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?